3 diety odchudzające, które nie kojarzą się z odchudzaniem

dieta-odchudzajaca

Lista diet odchudzających, które wśród diet są najpopularniejsze jest niezwykle długa i wciąż nie zamknięta. Na tej liście znajdują się różne diety na odchudzanie w tym również takie, które teoretycznie są na odchudzanie, ale z odchudzaniem się nie kojarzą. Oto 3 przykłady takich diet.

1. Dieta ciasteczkowa

Ciastka, to produkty, które raczej nikomu nie kojarzą się z odchudzaniem, wręcz przeciwnie są one bardzo często przyczyną nadmiaru kilogramów, a tu nagle sięgając po dietę odchudzającą widzi się dietę związaną z ciastkami. Zaskoczenie, a nawet szok gwarantowane. Jest to dieta, która na pewno nie kojarzy się z odchudzaniem, ale podobno jest skuteczna i jedząc ciastka można schudnąć 5-7 kg w miesiąc, co jest niezłym wynikiem, a doskonałym biorąc pod uwagę co to za dieta. Warto dodać, że nie są to ciastka ze sklepu tylko specjalnie opracowane ciastka, które mają wspomóc odchudzanie.

Inne porady ze świata diety można sprawdzić na https://www.facepalm.pl.

2. Dieta czekoladowa

Dla wielu będzie to dieta marzeń. Warto dodać, że musi, to być czekolada gorzka, którą spożywa się przed posiłkami śniadaniem oraz obiadem. Założenia diety w skrócie jesz gorzką czekoladę, dzięki czemu chudniesz, ponieważ zmniejsza ona apetyt, jednak co jest podkreślone, należy zachować umiar, ponieważ jest to posiłek kaloryczny. O ile w diecie wyżej były to specjalnie przygotowane ciasta, to tutaj można kupić dowolny produkt czekoladowy ze sklepu. Czekolada, to produkt który jako jeden z ostatnich przyjdzie na myśl gdy mowa o diecie.

3. Dieta karniwora, czyli dieta mięsna.

Dieta dla mięsożerców, ponieważ składa się tylko z mięsa. Dieta kojarzy się z owocami, warzywami, serkami i raczej z ograniczeniem mięsa jak się okazuje nie zawsze, bo czasami mięso to dieta. Inne produkty należy wyeliminować i spożywać tylko mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego. Dieta marzeń jeśli ktoś lubi mięso. Nie ma konkretnych badań, które udowadniają jej skuteczność, ale jest ona na liście diet odchudzających, więc za taką trzeba ją uznać.

Jak wspomniałem diet odchudzających jest wiele i każdy kto chce schudnąć znajdzie jakąś dla siebie, ale należy wybierać rozsądnie najlepiej z dietetykiem lub lekarzem, aby mieć pewność co do diety, jej skuteczności i bezpieczeństwa. Nieznane, czy niepotwierdzone diety mogą nie tylko nie być skuteczne, ale mogą też powodować jakieś problemy zdrowotne, więc można stracić coś więcej niż tylko czas.